logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50,1473392 15,1113318 Virteco s. r. o. – Originální dárky pro děti http://www.hracky-virteco.cz
náhled www - virteco-www.png

Virteco s. r. o. – Originální dárky pro děti

Prodáváme hračky zaměřené na rozvoj kreativity dítěte a hračky podporující schopnost soustředění se. Každý rok se snažíme získat do nabídky nové a neobvyklé hračky. Provozujeme e-shop s zabýváme se také velkoobchodním prodejem. Zde si můžete prohlédnout naše hračky. Najdete nás také na Facebooku.

Web: http://www.hracky-virteco.cz


Adresa: Virteco s. r. o. – Originální dárky pro děti Husova 122/75
29001  Poděbrady http://www.hracky-virteco.cz


mobil: +420 724 115 551

mail: info@virteco.cz

Kategorie

Klíčová slova

stavebnice, plastové stavebnice, kostky, stavebnice Light Stax, Light Stax, hračky, hračky pro děti, skládačka Wedgits, stavebnice Wedgits, podložka pro Wedgits, 3D puzzle, puzzle Wrebbit, pěnové puzzle, papírové puzzle, modelína, modelovací hmota, modelovací písek, kouzelný písek, Bubber, výtvarný materiál, kreativní sada, Laser Pegs, solární hračky, solární stavebnice, sol expert, hračky pro nejmenší, chrastítka, kolotoč nad postýlku, vrtulník na dálkové ovládání, revell, bam bam, kapla, stavebnice krtek, lego, hračky pro kluky, hračky pro holky

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz

Fakturační údaje:

Virteco s.r.o.

Za Poštou 897/4
10000 Praha 10

IČ: 28528000

DIČ: CZ28528000

Plátce DPH