logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49.06820005158192 17.458199985006754 REGE RELAX http://regerelax.webnode.cz
náhled www - webshot.jpg

REGE RELAX

Provozujeme poradnu výživy, zdraví a rozvoje osobnosti. Mezi naše služby patří: měření těla přístrojem InBody 230 s analýzou a vysvětením výsledků, doporučení ke změnám. Alternativní přístup. Regresní terapie - dotazy do podvědomé sféry ve stavu alfa na nesrovnalosti těla, případně emocí, disharmonie vztahů. Harmonizace čaker, terapie barvami, krystaly, meditačně-relaxační techniky i semináře. Nabídka a prodej naturbio produktů švýcarské výroby včetně vysvětlení účinků a užití. Jsem členka Aliance výživových poradců a Asociace pracovníků v regeneraci.

Web: http://regerelax.webnode.cz


Adresa: REGE RELAX Na Splávku 1182
68601  Uherské Hradiště http://regerelax.webnode.cz


mobil: +420 739 569 414

mail: regerelax@seznam.cz

Kategorie

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz