logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49,2008722 16,8746486 Pokrývačství, klempířství, tesařství - Josef Opluštil http://www.oplustil.com
náhled www - www-oplustil.png

Pokrývačství, klempířství, tesařství - Josef Opluštil

Stavíte novou střechu? Ve firmě Josefa Opluštila Vám s ní dokážeme pomoct. Zabýváme se kompletními pracemi v oblasti tesařství, klempířství a pokrývačství a všechny z nich pro Vás dokážeme realizovat ve špičkové kvalitě, ať už stavíte svůj nový domov nebo jen provádíte rekonstrukci. Pro Vaši střechu dodáme ty nejlepší materiály podle Vašeho výběru, namontujeme krovy, položíme střešní krytinu a zaizolujeme podkroví. Provádíme také výrobu a montáž zahradních pergol včetně jejich zastřešení, dále montujeme terasy a zahradní altány.

Web: http://www.oplustil.com


Adresa: Pokrývačství, klempířství, tesařství - Josef Opluštil Rudé armády 653/48
683 01  Rousínov http://www.oplustil.com


mobil: +420 602 758 871

mail: oplustil@oplustil.com

Kategorie

Klíčová slova

pokrývač, pokrývači, tesař, tesaři, klempíř, klempíři, pokrývačství, klempířství, tesařství, Rousínov, Brno, Vyškov, v Rousínově, ve Vyškově, v Brně, Prostějov, v Prostějově, Tesařské práce, Pokrývačské práce, Klempířské práce, střešní okna, pokládka podlahy, zahradní pergoly, zahradních pergol, rekonstrukce, střecha, střechy, střech, oprava, opravy, montáž, montáže, sedlová střecha, sedlových střech, rovná střecha, rovných střech

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz